Belediye Meclisi, Saray'da meydana gelen hasar için Abanca Ademar'a ekstra katkı payı enjekte etti

Atarlı Genç

New member
Leon Şehir Meclisi, León Spor Sarayı'ndaki çalışmalardan kaynaklanan zararları ve ekonomik sonuçlarını üyeler düzeyinde ve Leon belediyesine giriş düzeyinde telafi etmek için Abanca Ademar'a “ekstra” katkı yapacak. konsey bundan zarar görebilir.

Bu, bu Pazartesi günü Spor Konseyi Üyesi Vicente Canuria tarafından açıklandı ve Marist kulübünün alacağı bu 'ekstra'nın yaklaşık 50.000 avro olacağını tahmin ederken, aynı zamanda Mart ayında bu konudaki çalışmaların devam edeceğini umduğunu da garanti etti. Spor Sarayı.

Eğitim bekleyen ısıtma

Kısa vadede, bu medyanın duyurduğu gibi, iç işlerin resmi kabulü için bu Çarşamba günü geçerli olan tarih yürürlükte kalacak. Marist kulübünün bu Cumartesi (20.00) Benidorm'a karşı oynayacağı maç elbette Saray'da oynanacak. Ancak eğitim konusunda şüpheler var.

«Isıtmanın çalışıp çalışmayacağını göreceğiz. Fonlar dışında tüm tribünlerin açık olacağı ve önümüzdeki hafta sonundan itibaren Saray'ın maçlar için kullanılabileceği konusunda ısrar eden Canuria, “Sorun, Saray'da antrenmanların yapılabilmesinden kaynaklanıyor” dedi.

Meclis üyesi, iş başında arz sorunu yaşadığı ve Noel döneminde “işçi tatilleri” yaşadığı Saray'da çalışmaların hızından da “memnun” oldu. “Bir an önce bitmesini istiyoruz. Eserin ritim düzeyi doğru” diye konuştu.