Bill Murray, sette uygunsuz davranış niçiniyle şikayet edildiğini kabul etti

bencede

New member
Oyuncu Bill Murray, sinema çekimi sırasında bir bayana uygunsuz davranışta bulunduğunu ve bayanın kendisini şikayet etmesiyle çekimlerin durduğunu itiraf etti.

The Guardian’da yer alan habere bakılırsa, oyuncu ve komedyen Bill Murray, “Being Mortal” sinema çekimlerinin bir şikayet üzerine durmasıyla ilgili birinci kere konuştu. Being Mortal çekimlerinde Murray’in bir bayana uygunsuz davranışta bulunduğu ve bayanın şikayet etmesiyle çekimlerin durduğu öğrenilmişti.

Murray hususla ilgili yaptığı açıklamada “Komik olduğunu düşündüğüm bir şey yaptım ve o denli anlaşılmadı. Sinema stüdyosu yanlışsız olanı yapmak ve durumu soruşturmak istedi” dedi.

Murray, kendisini şikayet eden bayanlar konuşarak sorunu çözmeye çalıştığını belirtti.

71 yaşındaki komedyen, neyin komik algılanıp neyin algılanmadığına ait niyetlerin değişiyor olmasının da sıkıntıda bir faktör olduğunu savundu. Murray “Benim için eğitici oldu. Dünya, benim çocuk olduğum devirden daha farklı. Çocukken komik olduğunu düşündüklerim artık komik algılanmıyor” dedi.