Bu, Alves'in hapse girmesine neden olan Sutton'daki sabahın erken saatleriydi

Atarlı Genç

New member
02:00

Dani Alves, akşam yemeğini bitirdikten sonra yakın arkadaşlarından biri olan Brezilyalı şefle birlikte akşama müdavimi olduğu ve her zaman VIP'lerden birine erişebileceğini bildiği Sutton'da devam etmeye karar verir. Dans pistinin etrafında küçük bir duvarla sınırlandırılmış kabinler var. Hatta 'Moët & Chandon Dj' adlı VIP alanının üst kısmındaki en ayrıcalıklı masalardan birine sahip olun.

2001 yılında açılan gece kulübü, 13 numaralı Carrer de Tuset'in zemin katında yer almaktadır.

2001 yılında açılan gece kulübü, 13 numaralı Carrer de Tuset'in zemin katında yer almaktadır.

03:00'ten önce

Mağdur olduğu iddia edilen kişi, yanında bir kuzeni ve bir arkadaşıyla birlikte, kendisine başka bir yerden verdikleri ücretsiz giriş bileziğiyle gece kulübüne gelir. Kapıcıyla şakalaştıktan sonra dans pistine girerler.

03:15

Üç kız bir grup Meksikalı tanıdıkla tanışır ve kısa bir sohbetin ardından onları 'Moët & Chandon DJ' alanına davet ederler; burada Alves ve arkadaşı halihazırda üst terastaki altı masadan birini işgal etmektedir.

03:20

Kurban, kuzeni ve arkadaşı VIP alanına giriyor. Yerleştikten kısa bir süre sonra garson, Alves'in isteği üzerine onları sporcu masasına davet etmek için yaklaşır. İlk seferde reddettiler, ikinci seferde masayı değiştirmeyi kabul ettiler. Futbolcu kendisini “L'Hospitalet'li bir petank oyuncusu” olarak tanıtıyor, ancak Meksikalı grup onun gerçek kimliğini ortaya koyuyor. Meksikalılar geri çekiliyor.

03:20 – 03:42

Kadın, futbolcunun ilk andan itibaren kızları, özellikle de kendisini ve arkadaşını taciz etmeye başladığını ifade ediyor: “Arkadaşıma nasıl dokunduğunu gördüm. “Çok bağlıydım.” «Arkadan elimi tuttu ve penisinin üzerine koydu ve ben de onu aldım. Bunu iki kez yaptı, ikincisinde büyük bir güçle ve ben de onu tekrar kaldırdım. Kurban Mossos d'Esquadra'ya “Bu beni hasta ediyordu” dedi ve yargıç önünde tekrarladı. VIP terasın bir ucunda bulunan kapının arkasında kendisine eşlik etme talebinde “ısrar ediyordu ve çok sinir bozucuydu”.

Aynı dönemdeki sürümler

Alves'in en seçkin VIP alanlarından birinde bulunduğu yaklaşık alan

Banyoya erişim sağlayan kapı

03:20 – 03:42

Alves'in avukatlarının serbest bırakılmasına karşı sunduğu itiraz dilekçesine göre, güvenlik kamerası kayıtları beş kişilik bir grubun (mağdur, kuzeni ve bir arkadaşının yanı sıra Alves ve arkadaşının) “yirmi uzun dakika” boyunca gözlemlenebildiğini gösteriyor. “çevresel bir korkutma bağlamı ve sahnesi olmaktan uzak, açık bir alanda birçok insanla çevrelenmiş, şakacı ve şenlikli bir şekilde konuşmak.” Mağdurun futbolcunun avukatlarına göre olayın “dehşet, korku veya hakimiyet mikrokozmosu” ile hiçbir ilgisi yok.

03:42

Alves tuvalete tek başına gider ve şef ile üç kız masada kalır. Girdiğiniz servis küçücük (sadece tuvalet ve lavabo) ve bir tarafında ölü alan olduğu için depo görevi görüyor. Banyo, VIP alanının 'terasının' bir ucunda yer almaktadır.

Kapının arkasında tuvalet ve lavabonun bulunduğu bir alan vardır*

Futbolcunun, aşçının ve üç kadının bulunduğu alan

Özel etkinlikler dosyasında yer alan Sutton gece kulübünün planı

*Bölgede bazı reformlar yapılmış olabilir ve plan mevcut planla tam olarak örtüşmeyebilir

Sutton gece kulübünün haritası şunları içerir:

özel etkinlikler dosyanız

*Bölgede bazı reformlar yapılmış olabilir ve plan mevcut planla tam olarak örtüşmeyebilir

Futbolcunun, şefin ve üç kadının bulunduğu alan

Sutton gece kulübünün haritası şunları içerir:

özel etkinlikler dosyanız

Özel etkinlikler dosyasında yer alan Sutton gece kulübünün planı

03:44

Mağdur olduğu iddia edilen kişi grubun geri kalanını terk eder, tek başına banyoya gider ve kabine girer.

Kadın, polis ve adliyedeki ifadelerinde, kapıdan diğer tarafta başka bir VIP alanı veya özel bir oda olduğunu, banyo olmadığını düşünerek girdiğini iddia ediyor.

Şikayetçi, “bu süreyi iki arkadaşı ve bir garsonla konuşarak geçirdikten sonra o kapıya gidiyor ve Dani Alves'in içeri girmesine izin vermeden veya kapıyı açmadan içeri giriyor.”

03:44 – 04:01

Kadın ve futbolcu banyoda kalıyor. Lavabonun içinde kamera yok.

Banyoya girdiğini fark ettiği anda çıkmak istediğini ancak futbolcunun buna izin vermeyerek kapıyı kapattığını iddia ediyor. Tuvalete oturduktan sonra “beni sertçe çekerek kendine yaklaştırdı. Her zaman ona durmasını ve gitmem gerektiğini söyledim. «Bana az önce ayrılamayacağımı ve onun küçük fahişesi olduğumu söylemem gerektiğini söyledi. “Durması ve gitmem gerektiği konusunda ısrar ettim ama o elbisemi çıkardı ve üzerine oturttu.” Kadın, direnince oyuncunun başından ve saçından tutup yere fırlattığını ve sert bir şekilde vurduğunu ileri sürdü.

Alves'in kendisini oral seks yapmaya zorladığını ve karşı çıkmasına tepki olarak “bana tokat atmaya başladığını” iddia eden mağdur, “Direndim ama o benden daha güçlüydü” diyor. “Bir süre yüzüme vurmuştu.” İfadesinde “O beni sıktığı için değil, hissettiğim ıstırap yüzünden boğulduğumu hissettim” diyen kadın, o sırada kendisini lavaboya dayayıp orada tecavüz ettiğini ekledi. Mağdur olduğu iddia edilen kişi, “rahatladığını ve yerde bir leke gördüğümü” fark ettiği için her şeyin bittiğini varsaydığını ileri sürüyor. “%100 meni olduğunu söyleyemem ama evet diyebilirim, bitti.” “Kalktı ve giyinmeye başladı, ben de kalktım ve kapıyı açmak için döndüm.” Ama yapamadı çünkü o engelledi. Futbolcunun kendisine “Sen gitmeyeceksin, önce ben çıkacağım” emrini verdiğini söylüyor.

Futbolcunun önce şikayetçiyi hiç tanımadığını söylemesi ve ardından mahkemede kendisiyle banyoda tesadüfen ancak temas kurmadan karşılaştığını savunmasının ardından Alves, serviste yaşanan her şeyin karşılıklı rızaya dayalı bir ilişki olduğunu savundu ve çelişkilerinin bir sadakatsizliği gizleme niyetinden kaynaklandığını. Futbolcunun avukatları da savunma hattı olarak bu son versiyona katıldı.

04:01 – 04:03

Banyodan ilk önce Alves çıkıyor ve birkaç dakika sonra odadan çıkan kişi kadın oluyor.

04:03'ten itibaren

İlerleyen anlarda sporcu gece kulübünden ayrılır.

Kameralar hareketleri kaydediyor

04:03'ten itibaren

Kadın 'şok'ta olduğunu ve ilk başta kapıyı bile açamadığını iddia etti. Arkadaşlarından binayı terk etmelerini ister ve gece kulübünün kapısında yere yığılıp ağlamaya başlar. “İçeriye girerken şakalaştığım kapıcı ağladığımı görünce bana sordu: 'Neyin var? Aşk hastalığı mı?' Birisi de “Hayır, bu aşk acısı değil” diye yanıt verdi.

04:15'ten itibaren

Gece kulübü yönetimi tecavüz karşıtı protokolleri devreye sokuyor. Kurban olduğu iddia edilen kişiyi tesisteki gözlerden uzak bir odaya götürürler, genç kadın kendi hikayesini anlatır ve Sutton'dan sorumlu olanlar Mossos d'Esquadra'yı arar.