Hande Erçel Kaan Yıldırım ile Bağ Yaşadığını İtiraf Etti: “Ben Çok Düzgünüm. Her Şey Yolunda”

Leila

Global Mod
Global Mod
Hande Erçel, oyuncu Kerem Bürsin ile ayrıldıktan daha sonra uzun bir süre magazin gündeminde kalmıştı. İnişli çıkışlı ayrılığın akabinde hoş oyuncunun kalbini Kaan Yıldırım’a kaptırdığı konuşuluyordu. Şimdilerde Mehmet Dinçerler ile evlilik hazırlığı yapan Hadise’nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım ve Hande Erçel’in aşk tezleri magazin dünyasını sarsmıştı. Evvelki gün Etiler’de görüntülenen Erçel, pek keyifliydi. Güzünde güller açan Hande Erçel, Kaan Yıldırım ile alaka yaşadığını onayladı. İşte tüm ayrıntılar…

En son rol aldığı Sen Çal Kapımı dizisiyle başarılarından kelam ettiren Hande Erçel ve rol arkadaşı Kerem Bürsin beklenmedik bir biçimde ilgilerini bitirme sonucu almıştı. Kaan Yıldırım ile ismi anılmaya başlayan Erçel tezleri yalanlamış ve arkadaş olduklarını söylemişti. Londra tatilinden el ele pozları ortaya çıkmıştı. Beğenilen oyuncu Hande Erçel, Etiler’de objektiflere yansıdı.

Hande Erçel’e kendisi üzere oyuncu olan Kaan Yıldırım ile yaşadıkları aşk tezleri soruldu. Erçel, “Ben epeyce düzgünüm. Her şey yolunda” diye karşılık verdi.

Sevinçli haliyle dikkatleri üzerine çeken Erçel yaptığı Londra tatiliyle ilgili “Bu ortalar biraz tatil yaptım. Çok keyifliydi” karşılığını verdi.