Instagram’dan Gelen Hadsiz Bildirisi Yayınlayan Nükhet Duru Takipçisine Kapak Üzere Bir Karşılık Verdi

Leila

Global Mod
Global Mod
Toplumsal medyayı etkin bir biçimde kullanan Nükhet Duru, bir takipçisinin Instagram’dan gönderdiği hadsiz bildirisi Twitter hesabından kapak bir karşılıkla yayınladı. Duru’ya kısa müddette takviye bildirileri yağdı.

Ayrıntılar içeriğimizde;

Türk Pop Müzik tarihinin en bedelli isimlerinden biri olan Nükhet Duru’nun sesini ve müziklerinin mükemmelliğini hepiniz biliyorsunuz.

hem de duru hoşluğuyla de bizleri kendisine hayran bırakan Duru, vakit zaman da faal kullandığı Instagram ve Twitter paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde yorum yaparken haddini aşan bir kullancıyı ifşa etmişti.

Toplumsal medyada hadsiz yorumlara maruz kalan Nükhet Duru, artık de bir daha bir kullanıcının Instagram’dan attığı “Şımarık davranıyorsunuz” yazan bildirisi yayınladı.

Duru da Twitter’da yaptığı paylaşımda “Benim yaşım, benim yaşlılığım benim sonucum! İstersem konutta oturup örgü örüp kedilerimle vakit geçirmeyi, istersem setlerde sevinçli görüntüler çekmeyi seçerim. İster dizlerimin ağrısına karşın dans ederim, ister işim yoksa bütün gün uyur emeklilik yaşarım.” kelamlarıyla karşılık verdi.

“Eleştirilerinizde daha objektif ve anlayışlı olmanızı öneririm.” kelamlarını de ekledi.

Bu paylaşımın akabinde da Nükhet Duru’ya kısa müddette toplumsal medyada takviye iletileri geldi.

Bir de sevdiğini söylemiş! Bu nasıl sevgi? Size ne yahu!