İspanya'nın Euro 2024 sığınağı, lüks ve huzur cenneti

Atarlı Genç

New member
11 Haziran 2024 Salı 00:39

Yorum
olman gerekiyor kayıtlı Bu işlevselliğe erişmek için.


Giriş yapmak  • Bağlantıyı kopyala


  • Naber


  • Facebook


  • X


  • LinkedIn


  • Telgraf

İspanya, Euro Cup'ta karargâhını seçerken Almanya'nın en önemli doğal ortamlarından birinde huzuru tercih etti. Luis de la Fuente, adamlarını günlük işlerini aksatabilecek her türlü dış unsurdan izole etmek istedi ve ülkenin güneyindeki Donaueschingen kasabasında lüks bir oteli tercih etti. Kara Orman, İsviçre ve Konstanz Gölü arasındaki Baar tepelerinde yer alan konaklama tesisi, son yıllarda Borussia Dortmund ve Bayern gibi takımların antrenman sahası olarak da hizmet verdi.

Bu bölgede bahis oynayanlar sadece Şampiyonlar Ligi ikincisi ve Bavyera takımı değil. Klopp'un Liverpool'u da, karizmatik koçun Anfield'daki son sezonu olan geçen sezona orada hazırlandı. Turnuvaya katılan takımların çoğunluğunun maçlarını oynayacakları mekanlara daha iyi bağlantılara sahip lokasyonları tercih etmelerinden farklı olarak La Roja, düellolarını 5'li grupta (İtalya, Hırvatistan ve Arnavutluk) ölüm grubunda hazırlayacak. yıldızlı tatil yeri Der Öschberghof.

Milli antrenör, İspanya Futbol Federasyonu'nun o zamanki spor direktörü Albert Luque ile birlikte geçen Aralık ayında tesisleri bizzat ziyaret etti ve Rioja yerlisi, ilk andan itibaren bu konuda netti. Aradığım tüm gereksinimleri karşıladı. Ve bunlar Las Rozas Futbol Şehri'ndekine benzer koşullarda çalışmaktan başkası değildi.İkincil resim 1 - İspanya'nın Euro 2024 sığınağı, lüks ve huzur cennetiİkincil resim 2 - İspanya'nın Euro 2024 sığınağı, lüks ve huzur cennetiDonaueschingen kompleksinde 127 oda, antrenman için üç futbol sahası, dinlenme seansları için son teknolojiye sahip kapalı ve açık spor salonu ve saha dışında oyuncular için özel çalışmalar, açık ve kapalı yüzme havuzu, spa ve kongre odaları bulunmaktadır. antrenörün teknik konuşmalar yapabileceği, toplam 45 delikli birçok golf sahasının yanı sıra boş zamanların tadını çıkarabileceği etkileyici yeşil alanlar da bulunabileceği.


Boş vakitOrtam aynı zamanda oyunculara, antrenör onlara boş zaman verdiğinde çevredeki çok sayıda rota boyunca yürüyüş yapmak ve bisiklete binmek gibi aile etkinlikleri gerçekleştirmenin yanı sıra, 10'da yer alan Art Plus Müzesi'ni ziyaret etmek gibi diğer kültürel teklifleri gerçekleştirme olanağı da sağlar. birkaç dakika uzaklıkta, yerel tarih ve saatçilik müzesine -yirmi dakika- veya yaklaşık 50 dakika uzaklıkta bulunan Konstanz Gölü kıyısındaki Mainau adasına.

La Roja'nın genel merkezinin en büyük dezavantajı, grup aşamasında maçlarını oynayacakları sahalara oldukça uzak olması. Bu nedenle takım, maçın arifesinde Donaueschingen'den yola çıkıp maç bittikten sonra merkeze dönmeyi planlıyor. İspanya, Avrupa Şampiyonası'na bu Cumartesi günü (18.00) Almanya'da, 736 kilometre uzaktaki Berlin Olimpiyat Stadı'nda Luka Modric'in Hırvatistan'ıyla karşılaşacak. De la Fuente'nin adamları, Atletik kaleci Unai Simón'un baş kahraman olduğu son Milletler Ligi'nin penaltı atışlarında Hırvatları yendi.

İkinci gün – 20'si Perşembe – milli takım, konsantrasyon oteline 558 kilometre uzaklıktaki bir stadyum olan Gelsenkirchen'deki Veltins-Arena'da İtalya ile (21:00) karşılaşacak ve grup aşamasını Arnavutluk'a karşı kapatacak. Ayın 24'ü Pazartesi günü, Kara Orman beldesine 517 kilometre uzaklıktaki Düsseldorf'taki Esprit Arena'da.

Yorum

Hata bildir
 
Üst