Luis Chacón: “Takım kusursuz ve üç puan için Andorra'ya gidiyoruz”

Atarlı Genç

New member
16 Ekim 2024 Çarşamba 18:52

Yorum

olman gerekiyor kayıtlı Bu işlevselliğe erişmek için.

Giriş yapmak

• Bağlantıyı kopyala

• WhatsApp

• Facebook

• X (eski adıyla Twitter)

• LinkedIn

• Telgraf

• Konular

Yıldız imza töreni olarak geldi ve hayal kırıklığı yaratmıyor. Kalitesinin parıltısı, paslarının doğruluğu, topu kontrol etmedeki sakinliği ve çizgiler arasındaki muhteşem oyun görüşü Luis Chacón'un en iyi savunmacıları ve onu diğerlerinden farklı kılan şeyler.

Geçen ay sergilediği oyun öyle ki taraftarlar tarafından takımın ayın en iyi oyuncusu seçildi. “Çalışmalarınız tanındığı sürece takdir edilir” yorumunu yaptı, “her ne kadar çoğumuzun sonuçta oynadığı bir spor olsa da ve bu sadece bana göre değil.” “Takımın bir ayı neredeyse kusursuzdu.”

Hızlı adaptasyon

Lig mücadelesi başlamışken Leon'a geldi ancak bu onun adaptasyonunu etkilemedi. Ayaklarının üzerine düştü, bu zaten “oradaki oyunculardan” bildiği bir şeydi. Kendisini “iyimser” olarak tanımlayan ve yaptığımız çalışmalarla elde edilen iyi sonuçları haklı çıkaran Chacón, “Geçen yılın oyununun fikrini ve bununla ilgili gördüklerimi zaten biliyordum ve bu benim özelliklerime çok iyi uyum sağladı” dedi. hepsi öyle.” günler.” “Buna güveniyordum çünkü üstün olduğumuzu görüyorum ve en azından kendi adıma bunu adil buluyorum” ancak kendisi bunu “10”luk bir başlangıç olarak değerlendirmek konusunda isteksiz.

Oyuna adaptasyonu esas olarak takımın oyun tarzına bağlıydı; “savunma seviyesinde bu çok önemli olduğundan, sizi daha yüksek düzeyde özgürleştirir ve biz de daha fazla gönül rahatlığı yaşarız.” “Futbola bakış açım ve oyunum nedeniyle topu kontrol etme şeklim hoşuma gidiyor” dedi.

Masaya bir darbe daha

'Eğer kazanırsan bu bir şanstır' sözünün dile getirildiği birçok Kültür toplantısı var. Elbette öyleydiler ama sonraki iki maçı kazanmanın ya da en azından galibiyetle çıkmanın nasıl bir şey olacağı noktasında değillerdi. Kültürel'i iki okyanus gemisi bekliyor: Andorra ve Deportiva. Chacón'a göre “Çok güzel maçlar olacak, bir sonraki maç Andorra'da çok kaliteli oyuncularla oynanacak ve “bildiğimiz gibi” oraya gitmek zorunda kalacaklar. Çünkü “Sahip olduğunuz oyuncularla oynama şeklinizi değiştiremezsiniz, bu yüzden oraya üç puan için gideceğimizi düşünüyorum.”

“Andorra'nın çok belirgin bir oyun tarzına sahip, topa sahip olma ve hücum etme konusunda yüksek kaliteli oyuncuları var.” Bu onların dikkat etmesi gereken bir şey. Oyuncu, “Bu kaliteli oyuncuları yakın kontrol altında tutmalı ve onları hücumda çok cezalandırmalıyız” diye analiz etti. “Elimizdeki her fırsatta anahtar olabilir” diye uyardı.

Orta saha oyuncusu, “Üç puan için gidiyoruz ve bu masada iyi bir vuruş” diyor ve “Üç puana gideceklerinden eminler çünkü bu kategoride favori yok” diye vurguladı. Kültürün en büyük tehlikelerinden biri olarak konumlandırılmıştır.

Yorum

Hata bildir