Yalnız Kurt 2. Kısım Fragmanı: Yalnız Kurt Birinci Kısım Tek Kesim Full İzle…

Leila

Global Mod
Global Mod
ATV’nin merakla beklenen yeni dizisi dün akşam yayın hayatına başladı. Osman Sınav’ın yapımcılığını yaptığı Yalnız Kurt, birinci kısmıyla gündeme oturdu. Kaçıranlar ve bir daha izlemek isteyenler için Yalnız Kurt birinci kısım tek kesim full izleme linki paylaşıldı. Ayrıyeten merak edilen Yalnız Kurt 2. kısım fragmanı da yayınlandı. İşte Yalnız Kurt birinci kısım tüm yaşananlar ve Yalnız Kurt 2. yeni kısım fragmanı…

Yaratıcısı Osman İmtihan olan Yalnız Kurt dizisinin direktör koltuğunda M. Çağatay Tosun oturuyor. Yalnız Kurt’un senaryosunu ise Murat Koca ve Alper Erze kaleme alacak. Merakla beklenen Yalnız Kurt birinci kısmı dün akşam yayınlandı. İşte Yalnız Kurt birinci kısım bilgileri…

Yalnız Kurt Birinci Kısım Yaşananlar

Altay, ömrünü ‘Kurdoğlu’ namıyla, kafes dövüşleri yaparak kazanmaktadır. Esra, yerde silahların patladığı bir gece, kaçıp küçük kızına kavuşmak için Altay’dan yardım ister! Çocuğun hayatının tehlikede olduğunu duyan Altay, tereddütsüz kabul eder. Yasadışı dövüş kulübünün sahibi, Esra’nın da sevgilisi olan Doğan peşlerine düşer. Altay, Esra’ya yardım için adım attığı anda, kendi geçmişine de uzanan yeni seyahate çıkmış olur. Efsanelerden 1950’lerin Türkiye’sine ve oradan da günümüze ulaşan bu seyahatinde Altay’a, ormanda bir kulübede tek başına yaşayan ‘ihtiyar’, Davut Bahadır yol gösterecektir.

Yalnız Kurt 1. Kısım Tek Modül Full İzle

Yalnız Kurt 2. Yeni Kısım Fragmanı