Abla N’aptın Sen? Yıldız Tilbe Kedisinin Tüylerini Boyayınca Hayvanseverler Kıyameti Kopardı

Leila

Global Mod
Global Mod
Gün geçmiyor ki Yıldız Tilbe’nin yeni bir kalkışmasıyla ortalık karışmasın. Ünlü müzikçi kendi saçlarından vazgeçti, bu sefer de kedisinin saçlarını boyadı. Lakin bu paylaşım hayvanseverler tarafınca büyük reaksiyon gördü.

Yıldız Tilbe müzikleri ve renkli kişiliğiyle Türkiye’nin en farklı sanatkarlarından biri kuşkusuz.

Canı sıkıldıkça saçıyla başıyla oynadığını herbiçimde görmüşsünüzdür.

Bilhassa pandemi sürecinde, her insanın sorundan patladığı o günlerde kendiyle epey uğraşmıştı.

Güldük, eğlendik natürel bir arada artık doğruya yanlışsız.

Lakin geçtiğimiz günlerde sokak hayvanlarıyla ilgili Twitter’da yaptığı şu yorum pek fazlaca kişiyi kızdırdı.

Hayvanseverler ve hayvan haklarını koruyan örgütler, bu açıklama sebebiyle Tilbe hakkında kabahat duyurusunda bulunmuştu. Bu hadiseden daha sonra Yıldız Tilbe’nin birinci açıklaması şu biçimde olmuştu:

‘Köpekleri ortadan kaldırın dediğim için epeyce hakaret ettiler, yalnızca insan parçalayan köpekleri kaldırın dediğim için. Bu kadar hakareti hak etmediğimi düşünüyorum, bana bütün hakaret edenleri burada sevgili avukatım Handan Bakbak hanımefendiyle birlikte dava açmaya geldim, daha doğrusu dava açıldı, tabir vereceğim artık. Köpekler insanları yiyor, Türkiye Cumhuriyeti’nin, Atatürk’ün, Osmanlı’nın, ölülerin, dirilerin, şehitlerin teslim ettiği topraklarda onların çocuklarını yiyor. Analarını, yaşlılarını yiyor, köpekler yiyor. Daha ne olmalı? Ben bilmiyorum daha ne olmalı. Ben kimseye hakaret etmedim. İnsan öldüren köpekleri alın dedim, bu hata ise buyurun, gidiyorum. Alsınlar beni içeri’

Artık ise bir daha değişik bir gelişme yaşandı Yıldız Tilbe cephesinde. Ünlü müzikçi kedisinin saçını boyadı :/

İşte o kedi ????

Yıldız Tilbe kedinin tüylerini istediği renk yapmakta kararlı anlaşılan
🙁

Bu paylaşımdan daha sonra ünlü müzikçiye toplumsal medyadan reaksiyon yağdı

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

Abla yeterli misin hakikaten? Neler yapıyorsun bu biçimde?