Augsburg’da robotik deneyimini yaşayın – Avrupa Robotik Haftası 2018

Hasan

New member
16-25 Kasım 2018 tarihleri arasında “Avrupa Robotik Haftası”, robotik konusunda çok sayıda uygulamalı aktivite ve bilgilendirme etkinliği ile gerçekleşecek. Katılımcı araştırma kurumlarının ve şirketlerinin amacı, robotları halka yaklaştırmak ve onları bilimsel ve teknik gelişmelere dahil etmektir. Alman Havacılık ve Uzay Merkezi (DLR) araştırmasına ilişkin bilgiler sunuyor ve kapılarını 17 Kasım Cumartesi günü Augsburg’daki Hafif Üretim Teknolojisi Merkezi’ne (ZLP) açacak.


“Baş aşağı hafif bina” – ZLP Augsburg’da ders ve rehberli turDLR uzmanı Dr. Michael Vistein giriş niteliğindeki bir derste, robotların yardımıyla uçakların nasıl “hafifçe” inşa edileceğini ve bugünün ve geleceğin zorluklarının neler olduğunu anlattı. ZLP’nin teknoloji salonundaki bir sonraki turda, ziyaretçiler baş üstü çalışan endüstriyel robotları ve yarının otomatik uçak üretimini tanıyacaklar.

12 yaş ve üzeri tüm ilgili taraflar etkinliğe candan davetlidir:

Cumartesi 17 Kasım 2018
10:30 – yakl. öğleden sonra 12:00


Alman Havacılık ve Uzay Merkezi (DLR)
Hafif Üretim Teknolojisi Merkezi (ZLP)
Am Technologiezentrum 4, 86159 Augsburg

Kayıt

Katılım ücretsizdir ve sadece ön kayıt ile mümkündür. Lütfen 14 Kasım 2018 Çarşamba gününe kadar BURADAKİ çevrimiçi formu kullanın.


ERW Hakkında“Avrupa Robotik Haftası” (ERW), Avrupa robotik derneği euRobotics tarafından koordine edilmektedir ve Avrupa Komisyonu’nun himayesi altındadır. Eylem haftası, 2011’den beri her yıl, genellikle Kasım ayında düzenleniyor ve tüm Avrupa şirketlerini, enstitülerini ve tesislerini robotları halka daha yakın hale getirmeye çağırıyor. 2017’de 36 ülkeden 1.000’den fazla yerel ve bölgesel organizatör kampanyaya katıldı ve kampanya fikirlerini Avrupa çapında taşıyor.
 
Üst