Bellingham diğer Berlin Duvarı’nı yıktı

Atarlı Genç

New member
Union Berlin’in Santiago Bernabéu’da inşa ettiği duvar, 90 dakikadan fazla gözle görülür bir hasar görmeden ayakta kaldıktan sonra, Jude Bellingham’ın eşsiz fırsat armağanı ile yerle bir oldu. Çok yönlü İngiliz oyuncu, Getafe’ye karşı neredeyse herkesin koku alma duyusundan yoksun olduğu yerde kan kokusu aldı ve Valverde’nin üst kıtanın en iyi çaylağı olan mütevazı Alman takımını yenmek için attığı topun ardından küçük alanda serbest kalan toptan yararlandı. rekabet ama fedakarlığı ve düzeni övgüye değerdi.


Urs Fischer’in takımı, ilk yarının sonlarında künt ve dengesiz görünen bir Real Madrid takımına yetersiz kaldı. Beyazlar soyunma odasından döndükten sonra coşku ve futbol sergiledi ve özellikle Rodrygo’nun ve Joselu’nun ayrıcalıklı başkanının kramponları sayesinde fırsatlar topladı. Ama Ronnow ve sopalar onların geçişini engellemek için tekrar tekrar komplo kurdular.

Mütevazı işçi, Şampiyonlar Ligi’nin büyük patronunu avucunun içinde sıkıştırmıştı ve sezon başında kusursuz siciline ilk lekeyi vurma riskiyle karşı karşıyaydı. Ancak son anda Bellingham, Real Madrid’e zorlu bir zafer kazandırdı ve beyazların kazma kürekle de kazanabileceğini bir kez daha gösterdi. ‘Hey Jude’, Chamartín kulübünün tarihinin omurgasını oluşturan rekabetteki geçişine eşlik etme konusunda Décima marşına rakip olacak. O zaman.


Real Madrid


Kepa, Lucas Vázquez, Rüdiger, Nacho (Fran García, dk. 73), Alaba, Tchouaméni (Valverde, dk. 65), Modric (Brahim, dk. 80), Camavinga (Kroos, dk. 65), Bellingham, Rodrygo ve Joselu.


10


Birlik Berlin


Ronnow, Doekhi, Bonucci (Jaeckl, dk. 80), Diogo Leite, Juranovic, Tousart (Kemlein, dk. 83), Král, Laïdouni (Aaronson, dk. 65), Gosens, Becker (Fofana, dk. 80) ve Behrens (Volland, dk. 65).


  • Amaç:
    1-0: dk. 94, Bellingham.


  • Hakem:
    Espen Eskas (Norveç). Tousart ve Tchouaméni’yi uyardı.


  • Olaylar:
    C Grubunun ilk günündeki maç Santiago Bernabéu’da oynandı.
Mücadele, kıtasal rekabetin en deneyimli takımı ile turnuvaya yeni katılan takım arasında muazzam bir zıtlık yarattı. Buna rağmen Urs Fischer’in ekibi dişlerini göstererek dışarı çıktı. İlk uyarı, yurttaşları Rüdiger tarafından iptal edilen Almanlardan geldi. Real Madrid buna Joselu’nun pole pozisyonunu arayarak cevap verdi. İlk kafa vuruşu Silleda için kolay oldu; ikincisi ise çok köşeye sıkıştı.


Tatsız bir MadridAncak ilk kargaşanın bir serap olduğu ortaya çıktı. Union Berlin, temkinli davranarak bloğu hemen indirdi ve yavan Real Madrid’i tuzağa düşüren yoğun bir ağ ördü. Beyazlar, Kroos’un sileceği olmadan akıcılıktan ve alanı genişletme yeteneğinden yoksundu çünkü ne Lucas Vázquez ne de Alaba, Carvajal ve Fran García’nın derinliğini ve kararlılığını sunamadı. Böylece çatışma Ancelotti’nin takımı için istiyorum ve yapamam durumuna dönüştü. On dört kez Avrupa şampiyonu olan oyuncunun ilk yarıdaki tek şutuyla ilgili istatistikler, takımın donuk ve sersemlemiş olduğunu ortaya çıkardı.

Ancelotti’nin önünde çok iş var. Ancak İtalyan pilot, vites değiştirebileceğine güvenerek aynı bloğa olan bağlılığını yeniledi. Rodrygo altıncı golü atarak sağ kanada daha kolay düştü. Önce Bellingham’ın çivi vuruşu nedeniyle kaçırdığı bölgenin kalbine gergin bir pas attı ve ardından tek başına vurdu, ancak şutunda daha büyük bir kıvılcımla tahtaya çarptı. Camavinga’nın yanından geçen Joselu da sakinlikten boğulmaya giden Ronnow’u test etti.

Ancak Berlin duvarında neredeyse hiç çatlak yoktu. Yoğun gözetim altında olan Bellingham, “Charlie kontrol noktasında” yaşadığı hoşnutsuzluğu uzun uzun düşündü ve sadece Rodrygo ile Modric ekşi bir surat göstermeyi başardılar. São Paulo’lu oyuncu bir kez daha korumalarını atlatıp Joselu’ya zehirli bir orta yaptı. Joselu, direkleri çalıştırdı ancak kafa vuruşunu direğe çarptı.


Kroos ormanı budadıAncelotti, oyunu daha iyi bir şekilde bir araya getirmek amacıyla Valverde ve Kroos’u, iğne ve ipliği çağırarak birlikleri yeniden yapılandırdı. Modric şansını uzaktan denedi ama Ronnow eldiveni taktı. Rodrygo, kendisini kaleciye çağıran Lucas Vázquez’in muhteşem atışından sonra telaşlandı. Union Berlin, Mareşal Kroos’un gelişinin Real Madrid’in çehresini değiştirmesine ve beyazların sonunda mayınsız toprak bulmasına rağmen kuşatmaya direndi.

Ancelotti son kurşununu, hak ettiğinden daha az dakikası olan kışkırtıcı Brahim’i görevlendirmek için harcadı. Yanlış yönlendirildiği kadar katılımcı da olan Joselu başka bir fırsatı kaçırdı ve Rodrygo’nun başka bir stajı başarıdan çok inançla tamamlayacak alanı ve oksijeni yoktu. Ancak Bellingham’da her ikisinden de bol miktarda var ve bu zor zamanlarda On Beşinci’nin hayalini kurmaya başlamak için gücüne sarılan bir takımda yine bir şans var.
 
Üst