De la Fuente: “Pek çok şeyi iyi yaptık ama hatalar bizi cezalandırıyor”

Atarlı Genç

New member
28 Mart 2023 Salı, 23:48


Yorum
olman gerek kayıtlı Bu işlevselliğe erişmek için.

Giriş yapmak

Luis de la Fuente, La Roja’dan sorumlu olduğu ikinci maçında üst düzey takımla ilk yenilgisini aldıktan sonra, “Pek çok şeyi iyi yaptık, ancak herhangi bir hata sizi cezalandırır ve bu durumda iki futbol kazası oldu.” . “Acı verici bir mağlubiyet oldu. Hala çok gelişmemiz gerekiyor, ancak oyuncuların tutumundan memnunum”, İskoçya’ya karşı yenilgiyi “deneyim olarak hizmet etmesi gereken” La Rioja’dan teknik direktör temin etti. “Olumlu bir okuma almalısın,” diye ısrar etti.


“İşle ve yaratılan tehlike duygusuyla” kalmayı tercih eden De la Fuente, “İlk yarı, üzerinde çalıştığımız her şey tarafından yönetildi,” diye özetledi. “İyimser olmalısın. Ektik, önemli bir tohum var ve gelecek bize daha iyi deneyimler getirecek” dedi.

La Rosaleda’da Norveç’e karşı oynadığı ilk maçına kıyasla Glasgow’da on birde sekize kadar değişiklik yapan De la Fuente’ye göre, “her zaman bir şeyleri değiştirebilir ve gelişebilirsin”, ancak “fikirden bir adım bile uzaklaşmamanızı” söyledi. oyunculara aktarıldı. «Onunla tamamen özdeşleştiklerini gördüm. Bu grup için bin kere bahse girerim’ diye sözlerini tamamladı.


Yorum

hata bildir
 
Üst