Gain Medya’nın Sahibi Beğenilen Akpınar Kimdir, Nereli ve Kaç Yaşında?

Leila

Global Mod
Global Mod
Şubat 2008’de Filli Boya’nın sahibi Betek Kümesinde idare konseyi başkanlığını yapmaya başlayan ve biroldukça toplumsal sorumluluk projesine imza atan Beğenilen Akpınar, 2021 yılı itibariyle Gain TV platformunu yayın ömrüne geçirmiştir. Pekala Beğenilen Akpınar kimdir? İşte Beğenilen Akpınar hakkında merak merak edilenler;

Beğenilen Akpınar Kimdir?

Filli Boya’nın sahibi Celal Akpınar’ın kızı Beğenilen Akpınar, 1980 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Eğitim ömrünü Portsmouth Üniversitesi’nde işletme-iktisat kısmıyla noktalayan Beğenilen Akpınar, Türkiye’ye dönerek Betek Grubu’yla iş hayatına atıldı.

Beğenilen Akpınar’ın Mesleği Nedir?

Betek Grubu’yla başta etraf, eğitim ve bayan hakları olmak üzere diğer çeşitli alanlarda da toplumsal faaliyetler yürüterek akıllara kazındı.

2019’da Filli Boya’nın satışı gerçekleşti ve tıpkı yıl Beğenilen Akpınar da Gain projesini hayata geçirmek için adımlar atmaya başladı.

Gain için; ‘Gönlümde yatan iş’ tanımlaması yapan başarılı iş insanı Beğenilen Akpınar, asla vazgeçmediği toplumsal sorumluluk projelerine bu müddet zarfında da devam etti.

Beğenilen Akpınar 31 Aralık 2021 tarihinde Gain TV’yi ömrümüze kazandırdı.

Gain kataloğunda Ayak İşleri, 10 Bin Adım üzere sevilen ve özgün üretimler yer alıyor.