Gay İftirası mı Attı? Erkan Özerman, Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ ile İlgili Anlattıklarıyla Herkesi Şok Etti!

Leila

Global Mod
Global Mod
‘Al Sana Haber’ programına katılan Erkan Özerman, Azra Akın ile Kıvanç Tatlıtuğ hakkında ortaya attığı tezlerle her insanın ağzını açık bıraktı. Azra Akın’ı amaç alan Erkan Özerman, ‘Onun Kıvanç’ a attığı pislik ve iftira yüzünden yaşatmazdım o kızı sokakta ben, konutunda hapsederdim dışarı çıkamazdı’ dedi.

Erkan Özerman, ‘Al Sana Haber’ programına katıldı ve yaptığı açıklamalarla yeni bir skandala daha imzasını attı!

Erkan Özerman, Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın ile ilgili söylemiş oldukleriyle ağızları bir karış açık bıraktı.

İkilinin sevgili olduğu devri anlatan Özerman açıklamasında “Onun Kıvanç’a attığı pislik ve iftira yüzünden yaşatmazdım o kızı sokakta ben, meskeninde hapsederdim dışarı çıkamazdı. O denli ahlaksızdı. Çocuğa neler yaptı! niçini de kıskançlık.” dedi.

‘O Amsterdam’da oturuyor. Oğlan Paris’de çalışıyor. Telefon açıyor ‘Sen bu gece kimle yattın, kimle kalktın?’ Başlıyor ağlamaya. Oğlan kalkıyor trene binip 2,5 saat yol gidiyor. Onun yüzünden defile kaçırdı. Onu elden kaçıracak diye Kıvanç’a atılan iftirayı burada anlatamam.’ diyerek devam etti.

Seyhan Soylu ise konuşmaya girerek “O periyot gay iması yaptı Kıvanç’ a değil mi?” dedi. Özerman ise “Azra onu elden kaçırma korkusu ile iftira attı” yorumunda bulundu.

Bununla da kalmadı…

Kendisine tazminat davası açan Azra Akın için demediğini bırakmadı!

Bakalım Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın, bu nahoş suçlamalar karşısında bir şey yapacak mı?

Epey yıl daha sonra, niye bu gündem olma eforu? Anlayan var ise açıklayabilir mi?!