Şaşırtan Açıklama: Survivor Panorama Sunucusu Hakan Hatipoğlu Batuhan’la Yaptığı Bâtın Görüşmeyi Anlattı

Leila

Global Mod
Global Mod
Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu, geçtiğimiz gnülerde bir yarışmacıyla saklı bir görüşme yaptığını açıklamıştı. Geçtiğimiz günde bu kişinin Batuhan olduğunu ve görüşmenin bilgilerinı anlattı.

Ayrıntılar içeriğimizde;

Kaynak: https://www.acunn.com/survivor-panora…

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star başladığından beri aşk argümanları, tartışmalar, küslükler, korona olayları derken sık sık gündemimizde yer alıyor.

Bir yanda her yeni kısımda tansiyon giderek artarken öbür yandan da Survivor Panorama sunucuları da yarışmacılar hakkında yaptıkları yorumlarla öne çıkıyor.

Son olarak eski Survivor yarışmacılarından Hakan Hatipoğlu Batuhan hakkında yaptığı değişik bir açıklamayla gündem oldu.

Hatipoğlu Batuhan Karacakaya’nın bundan evvelki periyotta Survivor’a katılmadan evvel kendisiyle tanıştığını söylemiş oldu.

Hatipoğlu, “Batuhan tüyo almak için benimle buluşmak istedi. Ortaya tanıdık biri girdi, kendisinin de çocukluk arkadaşıymış. ‘Seninle tanışmak istiyor’ dedi. Biz de buluştuk ve bir kahve içtik. Batuhan’a tavsiyeler verdim”

“ondan sonrasında ise o aracı olan bireyle denk geldiğimizde bana ‘Sizi tanıştırdıktan daha sonra Batuhan bana küstü. ‘Sen nasıl Hatipoğlu’nu bağlayamadın?’ diye benimle konuşmamaya başladı” dedi.