Selahattin Paşalı Doğacak Bebeğine Kıvanç Tatlıtuğ Üzere Rol Aldığı Projeden Bir İsim Vereceğini deklare etti!

Leila

Global Mod
Global Mod
Selahattin Paşalı ve uzun müddettir bir arada olduğu sevgilisi Lara Tümer geçtiğimiz hafta nikah masasına oturdu. Bodrum’da yapılan sade bir merasimle evlenen başarılı oyuncu Selahattin Paşalı ile yerli Barbara Palvin lakabıyla tanınan Lara Tümer’in giydiği gelinlik ve damatlık toplumsal medyada gündem olmuştu. Düğünde 7 aylık gebe olan Lara Tümer’in büyüyen karnı ise herkese ‘Maşallah’ dedirtti. Çift artık anne-baba olmak için gün sayıyor. İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafınca düzenlenen 41. İstanbul Sinema Şenliği’nin ödül merasimine katılan Paşalı, bebeklerine koyacakları ismi deklare etti. Paşalı’da tıpkı taze baba Kıvanç Tatlıtuğ gibi çocuğunun ismi için rol aldığı diziden esinlendi. İşte ayrıntılar…

Geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturan magazinin beğenilen çifti Lara Tümer ve Selahattin Paşalı, anne-baba olmak için nefesleri tutmuş durumda. Beğenilen çift bir kız bebek bekliyorlar. 7 aylık gebe olan Lara Tümer, büyüyen karnıyla düğünde herkesi kendine hayran bırakmıştı.

Selahattin Paşalı, Netflix’te yayınlanan Aşk 101 ve Pera Palas’ta Bir Gece Yarısı üzere dizilerde gösterdiği performansla izleyenlerden tam not almıştı.

”Popülerlik beni korkutmaz…”

Güzel oyuncu Paşalı rol aldığı ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ dizisi hakkında, ‘Elimden geleni yapmaya çalıştım. Tüm grup ile hoş bir iş çıkardık. Devamı gelecek. Ben kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Popülerlik beni korkutmaz tam bilakis daha fazla başarılı ve mütevazi olmak için beni motive eder’ ifadelerini kullandı.

Babalık heyecanı saran Selahattin Paşalı, Kıvanç Tatlıtuğ üzere rol aldığı projeden esinlenerek bebeğine isim koydu.

”Bebeğin ismi Leyla Pera”
❣

Taze gelin Lara Tümer ile birinci bebeklerini kucağına alarak anne baba olacak olmanın heyecanını yaşayan Paşalı, ‘Çok heyecanlı ve memnunum. Çok hoş bir yıl geçiriyorum. Bebeğin ismi Leyla Pera Paşalı olacak inşallah.’ dedi.